Obliečky s vianočným motívom

Obliečky s vianočným motívom

Sviatky sú hneď za rohom a stále nevieš, aký vianočný darček dať svojim blízkym? Spomedzi všetkých týchto zhonov musíme nájsť čas nielen na skvelé vianočné upratovanie, ale tiež nájsť správne darčeky – tie, ktoré oslovia príjemcu a nezničia našu peňaženku. Každodenné dary sú vždy najdôležitejšie. Obliečky s vianočným motívom.  Tento rok preto môžeme s istotou obliecť posteľnú bielizeň pod vianočný stromček a financovať blízkych relaxom, zdravým a pohodlným spánkom.

Obliečky na posteľ – prečo to stojí za to?

Posteľné obliečky sú doplnkom a potrebným vybavením každej spálne. Okrem toho ovplyvňujú kvalitu nášho spánku. Bez pohodlného vankúša, prikrývky a podstielky nie je pohodlný odpočinok. Pravidelné používanie textílií ich núti prať často, čo znamená, že ich nikdy nie je príliš veľa. Pri výbere obliečok pod vianočný stromček sme si istí, že to bude hit, ktorý nebude zbytočne ležať v skrini. Samozrejme, aby posteľná bielizeň potešila príjemcu, musíme sa ubezpečiť, že je pekná, estetická a zároveň vyrobená z kvalitných materiálov.

Originálne nápady na posteľnú bielizeň ako darček

Vianoce sú magickým časom pre nás všetkých. Jeden je spojený s domom plným hostí a druhý so snehom, darčekmi, voňavým vianočným stromčekom a prvou hviezdou. Je tiež vhodné priniesť túto slávnostnú auru do spálne. Vianočné obliečky sú skvelým nápadom pre dekoráciu spálne v zime. V našom katalógu nájdete mnoho druhov obliečok s vianočnými motívmi.

Bavlnené obliečky Sobíky s vianočným motívom, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Osvedčená a nadčasová klasika

Pri výbere posteľnej bielizne ako darček, aj dovolenkovej, nič nebráni tomu, aby sa obliekala na trochu univerzálnejšiu posteľnú súpravu. Takéto obliečky budú vždy veľmi populárne a navyše slúžia príjemcovi bez ohľadu na ročné obdobie.

Aký materiál pre obliečky s vianočným motívom?

Najuniverzálnejším je bavlna, ktorá je jednou z prírodných látok. Bavlnená posteľná bielizeň má množstvo funkčných vlastností: predovšetkým umožňuje pokožke dýchať, je jemná a na dotyk príjemná. Okrem toho dobre odvádza vlhkosť a dobre funguje aj pri praní. Povlečenie zo saténovej bavlny je alternatívou k bavlnenej obliečke. Kombinuje vlastnosti dvoch materiálov – bavlny a saténu. Ľahký lesk spôsobuje, že posteľná bielizeň vyzerá veľmi elegantne. Flanelová posteľná bielizeň, ktorá dokonale izoluje teplo, bude ideálna pre chladnejšie zimné noci.

 

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Products 1 - 13 from 13. Products on page
Follow us on Social Media