Nezaradené

Bavlnené obliečky na dvojposteľ

Obliečka na prikrývku aj vankúš je z oboch strán rovnaká. Obliečky sú opatrené komfortným zipsovým uzáverom. Bavlnené obliečky bavlna deluxe digitál sú vytlačené najmodernejšou digitálnou tlačou, ktorá zaisťuje vysoko precízny detail. Obliečky a iné výrobky s rovnakým motívom sa vďaka odlišnej tlačovej technológii môžu mierne líšiť v intenzite farieb.

Presvedčte sa sami aký sladký môže byť spánok v korunách stromov. Obliečky Timber vnesú do vašej spálne sviežosť.

Pastelové odtiene jemných fialkových, ružových, zelinkavých a sivých tónov vynikajú na svetlom podklade. Obliečka na vankúš je z každej strany iná.

Roztomilé detské obliečky s malou medvedicou prinesú vašim najmenším maximálne pohodlie a pokojný spánok. Kvalitné bavlnené prevedenie je šetrné k citlivej detskej pokožke a príjemne jemné i mäkké. Obliečky sú obojstranné, predná strana je ružová a zdobí ju veselý medvedík, zadná strana je biela s drobným vzorom motýlikov a jahôdok.

Bavlnené obliečky na dvojposteľ sú veľmi pohodlné a praktické. Sú vyrobené z prírodného bavlneného plátna, ktorý je mäkký a ľahký a navyše príjemne hreje. Umožňujú vytvoriť útulný interiér alebo sa stať dominantou miestnosti. Bavlnené obliečky sú trvanlivé a skvele sa čistia. Môžu byť vyrobené v rôznych farbách a vzoroch, od jemnejších obliečok až po kvetinové alebo abstraktné výtlačky. Je to ideálny spôsob oživenia postele, ktorý dodá vášmu interiéru aranžovaciu rozmanitosť.

Bavlnené obliečky na posteľ

Bavlnené obliečky na posteľ sú jedným z najobľúbenejších materiálov pre posteľnú bielizeň. Takéto obliečky majú množstvo výhod, medzi ktoré patria: veľmi priedušné materiály, ľahké na vypranie a údržbu, navodzujúci príjemné a hrejivé pocity, preto sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Bavlnené posteľné obliečky sú dostupné vo väčšom množstve prevedení a farieb, vďaka čomu môžete vybrať tie, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám a umožňujú vám prispôsobiť vzhľad vašej izby.

Výhody a nevýhody bavlnené obliečky

Výhody:

• Bavlna je priedušná, čímž umožňuje vlhkosti a teplu zo spánku uniknúť.

• Bavlna je mäkká, čímž vytvára príjemný pocit na pleť.

• Bavlna je hypoalergénna, čo znamená, že je menej náchylná na alergické reakcie.

• Bavlnená obliečka sa ľahko čistí a rýchlo suší.

Nevýhody:

• Bavlna sa ľahko česie, mohla by sa stať pre susediace vankúše nepohodlným.

• Bavlna sa môže ľahko mechanicky poškodiť, preto sa musí pri starostlivom údržbe udržiavať, aby sa predišlo poškodeniu.

• Bavlna môže absorbovať vlhkosť, čo môže vyvolať plesne v obliečke.

Pre koho sú najvhonejšie bavlnené obliečky na dvojposteľ

Najvhodnejšie bavlnené obliečky na dvojposteľ sú pre všetkých. Sú komfortné, letné a ľahké pre všetky vekové skupiny, okrem skupiny detí do 3 rokov, pre ktorých by bolo lepšie vybrať si obliečky zo 100% bavlny bez plastických a iných výplní.

 863 total views,  1 views today

Iné zaujímavé články