Obliečky na posteľ 3D

Obliečky na posteľ 3D

Nechajte sa zlákať na oddych v prekrásnych obliečkach s roztomilým 3D motívom. Stanú sa naozajstným skvostom vašej spálne alebo detskej izby. 3D je kvalitná potlač z lícovej strany, rubová strana je jednofarebná. Obliečky na posteľ 3D pochádzajú z kolekcie od talianskych návrhárov. Majú skvelú kvalitu digitálnej tlače, živých motívov a príjemného materiálu. Všetky materiály sú originál talianske. Zatváranie je na praktické plastové patentky. Spoločnosť sa na trhu s posteľnou bielizňou pohybuje už 40 rokov, za tú dobu získala veľa skúseností a dokáže tak vytvoriť exkluzívne produkty skoro bez chémie.

Obliečky na posteľ 3D s certifikátom

Obliečky na posteľ 3D sa môžu pochváliť certifikátom Öeko-Tex® Standard 100. Za zmienku stojí aj spolupráca firmy Gipetex s pestovateľmi bavlny a výrobcami bavlnených textílií na severoamerickom kontinente, ktorí sa združujú pod značkou Cotton USA ™. Ďalším certifikátom, ktorým sa môžu chváliť, je už spomínaný Global Organic Textile Standard (GOTS), čo je svetovo uznávaná biotextilná certifikácia a je považovaná za prednú normu pre spracovanie textílií vyrobených z organických vlákien. Celá certifikácia sa opiera o preverenie celého reťazca od pestovateľov až po výrobcu, okrem ekologických aspektov takým pokrýva aj dôstojné pracovné podmienky zamestnancov.

Posteľné obliečky 3D

Ak si želáte šokovať vašich blízkych, či už sa jedná o mamu, dcéru, manželku, deti a iné blízke osoby, posteľné obliečky 3D vyčaria úsmev na tvári a radosť v srdci každého, koho obdarujete týmito obliečkami. Oblliečky na posteľ 3D sú nezvyčajným a hlavne nevídaným darčekom, ktorý bude okamžite každého jedného ťahať do postele. Túžba vychutnať si upokojujúce vzory bude silnejšia ako čokoľvek iné…

Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov